Chrzest Święty

Zdjęcia z Chrztu to doskonały pretekst aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z rodziną. Chrzest Święty to pierwsze takie duże wydarzenie w życiu Waszego dziecka! Zdjęcia z chrztu to niewątpliwie wspaniała pamiątka, poprzez obrzęd dziecko wkracza do wspólnoty Kościoła. Ważne aby wspomnienia z tego dnia zostały z Wami na zawsze. W tym celu przydałby się dobry fotograf na chrzest. Z pewnością te stópki już nigdy nie będą tak malutkie :)

Jak wyglądają zdjęcia z chrzcin?

1. Zdjęcia podczas ceremonii Chrztu Świętego

To przede wszystkim reportaż zdjęciowy z Kościoła. Profesjonalne zdjęcia z chrztu istotnie powinny zawierać przywitanie przez księdza i pobłogosławienie znakiem krzyża, a co najważniejsze polewanie główki dziecka wodą święconą, namaszczenie Krzyżmem Świętym, nałożenie białej szaty oraz zapalenie świecy chrzcielnej od paschału. Niewątpliwie najpiękniejsze zdjęcia z chrztu będą zawierały nie tylko te najistotniejsze ze względów religijnych momenty. Wyjątkowy reportaż z chrztu świętego powinien także zapisać w kadrach drobne gesty miłości do dziecka oraz ulotne chwile takie jak zgubiony bucik, słodki pocałunek w czółko czy też grymasy zniecierpliwienia Waszej pociechy. Po ceremonii chrztu możemy wykonać pamiątkowe zdjęcia przy ołtarzu bądź też zdjęcia rodzinne na zewnątrz Kościoła.

Pamiętajcie proszę aby w miarę możliwości usiąść w pierwszej ławce z przodu po to abym miała do Was swobodny dostęp i nikt Was nie zasłaniał :)

2. Przygotowania do Chrztu

Zdjęcia z przygotowań zaczynamy mniej więcej 1 godzinę przed planowaną mszą świętą w Kościele. Najpierw skupiam się na dodatkach i stroju maluszka. Świeca do chrztu, szatka – wszystko to co przygotowaliście warto zapisać na zdjęciach. Zanim zaczniemy ubieranie dziecka do chrztu wykonujemy krótką sesję rodzinną. Sesja zdjęciowa z chrztu może być wykonana w zaciszu Waszego domu bądź w pobliżu, na zewnątrz. Trwa ona ok 15-20 minut tak aby „nie wytrącić” z równowagi Malucha. Proste, naturalne ujęcia rodzinne są ponadczasowe. Czy domowa sesja z okazji chrztu to dobry pomysł? Uważam, że tak :)

3. Reportaż z przyjęcia Chrztu Świętego

Podczas przyjęcia wykonuję zdjęcia sytuacyjne na przykład: życzenia, tort, a także zabawy dzieci. Później już po obiedzie wykonujemy zdjęcia z gośćmi i ewentualnie zdjęcie grupowe. Jeśli podawany będzie tort z okazji chrztu to warto podać go tuż po obiedzie abym mogła zrobić jego pamiątkowe fotografie. Jako doświadczony fotograf na Chrzest Święty dbam o piękne ujęcia z tego dnia, aby wspomnienia zostały z Wami na zawsze!

Ile kosztuje fotograf na chrzest w Opolu Lubelskim? Jaka jest cena za zdjęcia na chrzcie w Lublinie? Poniżej oferta :

Pakiet

Maxymalny

Pakiet Standardowy

Pakiet

Optymalny

PAKIET III

PAKIET I

PAKIET II

tort na chrzest święty

Zdjęcia podczas przygotowań (w tym mini sesja domowa) 1h

Ceremonia Chrztu Świętego

Pozowane zdjęcia z rodziną (na zewnątrz kościoła lub pod ołtarzem)

Fotografowanie podczas przyjęcia 1h

Zdjęcia w formie cyfrowej w formacie JPG, minimum 100 ujęć (na pendrive)

70 odbitek w rozmiarze 10x15 cm, zapakowanych w eko pudełeczko

Galeria online

Ceremonia Chrztu Świętego

Pozowane zdjęcia z rodziną (na zewnątrz kościoła lub pod ołtarzem)

Zdjęcia w formie cyfrowej w formacie JPG, minimum 50 ujęć (na pendrive)

30 odbitek w rozmiarze 10x15 cm, zapakowanych w eko pudełeczko

Galeria online

1h zdjęć podczas przygotowań (w tym mini sesja domowa) lub 1h zdjęć podczas przyjęcia

Ceremonia Chrztu Świętego

Pozowane zdjęcia z rodziną (na zewnątrz kościoła lub pod ołtarzem)

Zdjęcia w formie cyfrowej w formacie JPG, minimum 70 ujęć (na pendrive)

50 odbitek w rozmiarze 10x15 cm, zapakowanych w eko pudełeczko

Galeria online

800 zl

450 zl

600 zl

cena

CENA

CENA

ZAREZERWUJ TERMIN