Uwierzcie mi lub nie, każda z moich Par twierdziła, że nie umie pozować!
To nie umiejętność pozowania ani wygląd gwiazdy Hollywood sprawi, że zdjęcia będą piękne. Prawdziwie wyjątkowe i piękne zdjęcia to te, na których widać Wasze szczęście. To także te, na których są Wasi Bliscy, czułe gesty czy ujęcia z szalonej i niezapomnianej zabawy.
Mam nadzieję, że oglądając zdjęcia z Waszego Ślubu uwierzycie na własne oczy jaka piękna jest Wasza Miłość i Rodzina, którą tworzycie.
Ewa

Fotografia Ślubna

Jak to wszystko wygląda? Przebieg dnia Ślubu.

Pojawiam się u Was w trakcie przygotowań. Zaczynamy zdjęcia gdy Panny Młode mają już makijaż lub jest on na etapie ostatnich szlifów (:

Przygotowania Panów mogą być także sfotografowane – decyzja należy do Was. Zwykle umawiamy się z Panami sporo wcześniej tak abym później mogła na spokojnie skupić się na Pannie Młodej, której przygotowania są bardziej spektakularne (:

Błogosławieństwo, Ceremonia przebiegają zwykle bardzo podobnie i zawsze możecie liczyć na moje podpowiedzi czy pomoc. Posiadam wszystkie niezbędne pozwolenia do fotografowania w Kościołach. Staram się nie robić szumu wokół swojej osoby i przemykać bezszelestnie. Ksiądz czy Urzędnik USC może być spokojny 😉

Wesele fotografuję do końca oczepin, które kończą się zwykle o godzinie 1:00. Nie fotografuję gości podczas jedzenia. Zdjęcia stołów wykonuję przed przyjazdem Pary Młodej. Bacznie obserwuję sytuację i „poluję” na Waszych Gości (: Staram się aby każda tańcząca para miała wykonane zdjęcia. W przypadku Babć czy Dziadków, którzy nie wychodzą na parkiet staram się uwiecznić Ich gdzieś przy stole podczas rozmów.

Po Pierwszym Tańcu gdy wesele się rozkręciło jeśli tylko chcecie wyskakujemy na sesję plenerową, która nie jest dłuższa niż 20 minut. W tym czasie możecie chwilowo odetchnąć, a emocje które towarzyszą Wam tego dnia pięknie wyglądają na zdjęciach (: Najlepszym czasem na taki plener jest czas zachodzącego słońca.

W przypadku pleneru w innym dniu sesja trwa około 1-2 godzin, chyba że chcielibyście wykonać plener w kilku miejscach – wtedy sesja będzie trwała dużo dłużej. W trakcie wesela możemy także wygospodarować czas na zdjęcia grupowe – na dworze bądź na sali. Zdjęcia nie muszą zakłócić biegu wesela – możemy je robić na przykład w przerwach jedzeniowych.

Powyżej znajdziecie dostępne pakiety, jeśli jesteście zainteresowani zapraszam Was do kontaktu poprzez formularz, e-mail lub telefon (: