Warning: Undefined array key "textDecoration" in /home/platne/serwer20670/public_html/wp-content/themes/june/theme-files/theme-functions.php on line 784
GALERIA Moments Fotografia Ślubna - Fotograf Ślubny Lublin

PORTFOLIO

FOTOGRAFIA

ŚLUBNA

SESJE

NARZECZEŃSKIE

GALERIA

GALERIA

GALERIA

Opinie klientów

Szukaliśmy fotografa, któremu uda się złapać romantyczne ujęcia ze ślubu, wzruszenia rodziców czy szaloną imprezę weselną. Osoby, która stworzy dla nas piękna ślubną pamiątkę, nie pomijając rodziny czy znajomych. Ewie udało się złapać każde ujęcie, idealnie wyczuć nasz klimat! Profesjonalnie i jednocześnie swobodne. Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze zdjęć, bo przede wszystkim są naszą najpiękniejszą ślubną pamiątką. My na pewno drugi raz wybralibyśmy tak samo, a prośby znajomych o telefon do Ewy tym bardziej to potwierdzają . Serdecznie polecamy!

Aleksandra&Krzysztof

Zdjęcia ślubne będą jedną z Waszych największych pamiątek na wiele lat. W przypadku ślubów – nie znajdziecie u mnie pakietów zawierających 150 ujęć. Finalnie oddaję ich około 600. Bardzo chętnie wykonuję grupowe zdjęcia z Waszą rodziną czy znajomymi. Jestem dla Was. Chcę uwiecznić dla Was wszystkie najważniejsze momenty ale także te ulotne, czułe gesty, którymi obdarzacie siebie i bliskich.

Sesje rodzinne w naturalnym klimacie wykonujemy zarówno w Waszych przytulnych wnętrzach jak i podczas spacerów po lesie czy parku. Toczymy bitwy na poduszki, gramy w łapki i dużo się przytulamy. W trakcie tej świetnej rodzinnej zabawy ja wykonuję dla Was zdjęcia, na których zatrzymamy Wasze beztroskie chwile razem - na zawsze.

Zapytaj mnie

o wolny termin

KONTAKT