Sesja narzeczeńska w wiśniowym sadzie.

8 lutego 2021
Promienie słońca, zapach kwiatów wiśni… Sesja narzeczeńska w wiśniowym sadzie? Z pewnością nie mogło być piękniej! Długi weekend majowy rozpieszczał nas promieniami słońca, które oczywiście udało nam się wykorzystać.

Pierwsza część sesji narzeczeńskiej Magdy i Rafała odbywała się w Międzyrzecu Podlaskim, w Żwirowni. Piach, woda i słońce – czuliśmy klimat nadchodzącego lata. Sesja zakochanych nad wodą była pierwszym miejscem jakie wykorzystaliśmy do zdjęć. Delikatny wiatr we włosach, słońce muskające skórę pozwoliły narzeczonym na relaks. Dzięki temu z pewnością sprawiły, że zapominali o tym, iż są przed obiektywem aparatu (:

Kolejnym przystankiem okazał się wiśniowy sad, który mijaliśmy po drodze. Tego dnia nie tylko pogoda nam sprzyjała (: Właściciel bez problemu pozwolił nam sesję zdjęciową w kwitnących drzewach. Lekka, zwiewna sukienka na sesję, którą ubrała Magda niewątpliwie wpasowała się idealnie w klimat miejsca. Zapach kwiatów był nieziemsko piękny, a słońce przebijało się przez ich biel. Wszystko to z pewnością sprawiło, że sesja narzeczeńska w wiśniowym sadzie wyszła przepięknie (:

Magda i Rafał z pewnością najbardziej urocza i uśmiechnięta Para tamtego popołudnia (:

UDOSTĘPNIJ
KOMENTARZE
WYŚWIETL
SKOMENTUJ