SESJA KOMUNIJNA

30 stycznia 2023

Sesja komunijna

Zdjęcia komunijne powstają w dniu komunii, dojeżdżam wówczas na Wasze przyjęcie. Utrwalam chwile w formie reportażu z komunii świętej oraz robię zdjęcia plenerowe.
Piękne zdjęcia tworzę dla Was również na sesjach komunijnych w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach mocno popołudniowych.

Zapraszam do udziału  w magicznych plenerach komunijnych w Opolu Lubelskim i okolicach. Wykonam je zarówno w dniu Komunii Świętej jak i w czasie Białego Tygodnia.  Zdjęcia z rodziną podczas pleneru wliczone są w cenę pakietu (:

PAKIET I

Sesja wykonywana w dniu przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej na przyjęciu komunijnym. Oprócz mini sesji (ok. 15-20 zdjęć) wykonywany jest fotoreportaż z “torcika”, portrety gości, zdjęcia gości i rodziców z dzieckiem komunijnym oraz zdjęcie grupowe.

Czas pracy: 1,5-2 godziny, ilość zdjęć: min. 100.

Oferta zawiera:

1. Pendrive z nagranymi zdjęciami (min. 100)

2. Pudełeczko z wybranymi odbitkami w formacie 10×15 (30 wybranych zdjęć)

Cena usługi: 500zł

PAKIET II

Sesja wykonywana w dniu przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w domu podczas przygotowań dziecka, na przyjęciu komunijnym. Oprócz mini sesji Komunisty (ok. 15-20 zdjęć) wykonywany jest fotoreportaż z “torcika”, portrety gości, zdjęcia gości i rodziców z dzieckiem komunijnym oraz zdjęcie grupowe.

Czas pracy: do 1 godziny w domu, w czasie przyjęcia 1,5-2 godziny, ilość zdjęć: min. 150.

1. Pendrive z nagranymi zdjęciami (min. 150)

2. Pudełeczko z wybranymi odbitkami w formacie 10×15 (50 wybranych zdjęć)

Cena usługi: 700zł


Dojazd fotografa (do 25 km od Opola Lubelskiego, w przypadku realizacji zlecenia > 25 km cena ustalana indywidualnie).


UDOSTĘPNIJ
KOMENTARZE
WYŚWIETL
SKOMENTUJ